«Вільний птах»

Колекція «Вільний птах» створена на основі кролевецького рушника, який є перлиною не тільки Сумщини, а й усієї України. В орнаментах і ритмічності кролевецьких тканих рушників записано український духовний код. Саме тому «Вільний птах» уособлює в собі прагнення українського народу до свободи та незалежності.

Колекція створена учасницями дизайн-студії «ART’elь moda» (ко

лектив обласного Центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю)  під керівництвом Лариси Ванєєвої. Автор колекції дизайнерка бренду Lara Kim Лариса Кохана. Ткані елементи кролевецьких рушників виготовила кролевецька майстриня ручного ткацтва Олена Петрова. А пошили прекрасні костюми 13-16 річні учениці дизайн-студії.

Перша презентація проекту відбулася 20 червня 2015 року на етнофестивалі «Країна мрій». Юні моделі продемонстрували колекцію для широкого загалу  і залишили для них незабутні враження краси біло-червоних рукотворів.

2017 року колектив Дизайн-студії «ART’elь moda»став учасником міжнародного фестивалю UKRAINIA FEST  в Барселоні, Іспанія.

2018-го юні моделі познайомили учасників Міжнародної конференції «Народні промисли: перспективи та ризики…» що проходив в м. Херсон.

Дизайн-студія «ART’elь moda» з колекцією «Вільний птах»   прикрашає своїм виступом  фестивалі, концерти, форуми, як в Україні, так і за кордоном.

У червні 2019 року колектив «произвел фурор» на  «WORLD FASHION KIDS» — міжнародном фестивалі моделей та дизайнерів  у м.Монтекаттіні Терма, Іспанія.  Це був перший візит на даний  фестиваль, але в загальному заліку — шоста поїздка на європейські fashion-форуми.  Президент фестивалю Natalya Kovalyova вирішила нагородити  колектив дизайн-студії «ART’elь moda» головним призом фестивалю — кубком і дипломом «ГРАН –ПРІ»!